Newbie
Jednostavno Daisy 18 14 Izvorni geometrijski print za ispis, set od 4

Provjera dostupnosti: Na skladištu
HRK 3.33

Šarmirajte svoje goste jednostavnim, a opet elegantnim placemama! Jednostavno modni modni placemata dolaze u setu od četiri i idealni su za svaku priliku. Uz obilje dizajna koje možete odabrati, uvijek ćete biti pripremljeni s besprijekornim dekorom stola! "Jednostavno Daisy 18" x 14 "originalni geometrijski ispis placema, set od 4 : set od 4 placema. Idealan za svaku prigodu. Obilje dizajna koje možete odabrati. Poliester konstrukcija."

Parametri proizvoda

Slična roba

Uz prekrasan teksturirani dizajn, ovaj trkač sigurno će pružiti dobrodošlicu i ugodne osjećaje svojim gostima Dodajte ga u svoje stolove za svakodnevne obiteljske obroke, večere, prazn

Šarmirajte svoje goste jednostavnim, a opet elegantnim placemama! Jednostavno modni modni placemata dolaze u setu od četiri i idealni su za svaku priliku Uz obilje dizajna koje možete oda

Buffalo Check Tablecloths sadrže podebljani, ali klasični uzorak ploče Posteljina stola Buffalo Check savršena je za roštilje, izletišta i ostala zabava Stolnjaci su dostupni u raznim

Ray Star Fashion Placemats Izdržljivi uzorak lakoća brisanje čiste pjene za podlogu stola Dekorativni placemat set s izdržljivim tiskanim dizajnom Glatka podloga pjene za zaštitu površ

Značajke : Zaštitite svoj stol od ogrebotina i mrlja Šuplje i rese, dodajte dodir boemskog narodnog stila i retro stila u svoj ukras Prikladno za jastučiće za lonce, stolne jastučić

Halloween Poklon kuhinja Obrok, prostirka za obrok od lana od suncokreta, svadbena matfeatura : Materijal : Lanena veličina : 32 x 45 visokokvalitetni lamen daje vam drugačiji dodir...

Halloween bundeva glava čipkastog stola trkača narančasta zabava za dekoraciju stola Prodajno mjesto : Pogodno za ukras za Noć vještica, ukras festivala, uklesanu kuću, ukras ljetnikov

Osnovne multi pruge tkane vinil 13x18 placemat Zaštitite površinu svog stola ovim modernim tkanim vinilnim placematom Svaki placemat mjeri 13 "x 18 ", dovoljno velik da može primiti potpu

Opis : Ovaj set za božićnu blagovaonicu može donijeti radosnu atmosferu u sobu i odličan je za Božić lako se očarati ili ogrebati Stolni jastučić prihvaća vrhunski PVC materijal, i

Dodajte stil na svoju večeru s ovim luksuznim tiskanim plutastim placemama Obucite svoj stol za večeru, kuhinjski stol, stol za blagovaonicu, vanjski stol za blagovaonicu i još mnogo toga

Boja : Kao što slika pokazuje Paket uključuje : 1 x Mat NAPOMENA : Ručno mjerenje, molimo dopustite male pogreške na veličini Boja može postojati mala razlika zbog različitih zaslona

Uvođenje glavnih glavnih rebrasnih chambray placemat seta od 4 savršeni spoj stila i funkcionalnosti kako biste povećali svoje iskustvo blagovaonice! Dizajnirani za impresioniranje, ovi

5pc silikonski heksageon placemat toplinska izolacija jela za posuđe za jelo prostirka za ručavanje za ručavanje : Vrsta predmeta : hexageon place Matmaterial : Silicone Size : približno

Saleen pravokutni placemat nalikuje prirodnom proizvodu u izgledu i dodiru, ali ima sve prednosti sintetičkog materijala . Materijali Ovaj placemat izrađen je od polipropilena i lako je č